O firmie

QPEX - producent i dystrybutor kabin toaletowych, kabin higieniczno-sanitarnych (natryski i przebieralnie) oraz toalet przenośnych.

Sprzedajemy tylko nowe produkty. Oferujemy nie tylko standardowych kabiny toaletowych (toalety przenośne); w naszej ofercie znajdują się także toalety torfowe, toalety z podłączeniem do instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz toalety dla niepełnosprawnych. W naszym sklepie kupisz zarówno całą kabinę toaletową / toaletę przenośną, jak również jej dowolną część składową (zbiornik, drzwi, ścianę, dach, itd.).

Sprzedawane przez nas toalety przenośne wyprodukowane są w najbardziej zaawansowanej technologii, tj. metodą wtrysku oraz wykonane z polietylenu wysokiej gęstości, który zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Wzbogacenie surowca do produkcji kabin toaletowych o stabilizator UV gwarantuje, że toalety nie odbarwią się pod wpływem słońca.

Ściany toalet osadzone są na plastikowej a NIE drewnianej podstawie, co zapewnia dłuższą żywotność i łatwiejszy serwis.

Gładkie ściany przenośnych toalet ułatwiają utrzymanie w czystości; z kolei unikatowy system narożników ułatwia przenoszenie.

 

Toaleta na działkę, toaleta do ogrodu, toaleta na budowę, toaleta na wesele w plenerze, toaleta na piknik - to tylko kilka z niezliczonych zastosowań dla toalet przenośnych.

 

Każdą z kabin toaletowych / toalet przenośnych możemy doposażyć w opcjonalne elementy; wśród nich:

  • pisuar
  • umywalka
  • dozownik mydła
  • pojemnik na ręczniki papierowe
  • pojemnik na duży papier toaletowy
  • lampka led z czujnikiem ruchu
  • lustro

Produkty z naszego sklepu możesz kupować także na raty; patrz zakupy NA RATY.

QPEX - Dzwoń w razie ... potrzeby ! ;-)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl